czwartek, 3 maja 2007

Zagubieni w akcji (powrót z Konferencji)

Konferencja Wikimedia 2007 w Białowieży dobiegła niestety końca. Ale nie dla nas :)

A dlaczego? Z prostej przyczyny: Wikipad naszego (tzn. Ludmiły) samochodu :) Wyjechaliśmy z niesprawnym sprzętem z Białowieży i nie dojechaliśmy zbyt daleko. Po drodze spotkaliśmy jeszcze Polimerka, Maire, Paterma i Alicję. Wszystko stało się w Mińsku Mazowieckim (pozdr. Klaudia 8 :)). Reytan nagle poczuł, że hamulce odmówiły posłuszeństwa, przy jednoczesnym wydzieleniu się niezbyt przyjemnego zapachu spod zawieszenia.

Cóż było robić, poszukaliśmy mechanika samochodowego. Znaleźliśmy go dopiero po godzinie, a i tak mieliśmy spore szczęście :) Umówiliśmy się, że samochód oddamy do warsztatu i wrócimy po niego następnego dnia. Tak więc się stało i pojechaliśmy pociągiem do Warszawy.

Przy wejściu do akademika spotkaliśmy portierkę jak z filmów Barei. Formalistka, chciała od nas całą górę dokumentów, a dodatkowo 15 zł od persony za noc. "Chwileczkę, chwileczkę, to są przecież pieniądze. Ja muszę najpierw policzyć i wydać!" Eh... żeby tak potraktować 5 administratorów plwiki? Naprawdę tak nie wypada!

Taka niespodzianka :) Z tej okazji prześlemy na Commons trochę więcej fotek. Pozdrowienia!


Kangel, Ludmiła, Nemo5576, odder & Reytan